Září 2011

To je taková...

11. září 2011 v 19:24 Diař
Lidi ta paní od které sem chtělaq koupit toho Seabiscuita je tkaová **** uplně vypatlaná ona mi ho zamluví na Zítřek(pondělí) a pak mi napíše mejl že ho prodala někomu jinému fakt jako nebudu psát co nasrala mě!!!! Jak já ji nesnáším bych tu obrazovku nejradši vyhodila z okna i když za to nemůže :(( :DD ale já ho chcííí a nebo Ruffian snad se ještě povede mi je někde sehnat než ze zahraničí :)

Sme hapyyyyyyyyyyyyyyy

9. září 2011 v 22:30 Diař
Aáááááá neuvěříte co budu mtí new breyera!!!! Já se tak těším áááá Dostanu Seabiscuita mhéo nejoblíbenějšího Dostiháčka.Celoiu dobu si ho přeju strašně se na něho těšáím dostanu ho nejjspíše k narozkám které mám 9.11. strašně se těším mm....no nic jsem tu na skok zatím pp...jdu se juknout k SR-kám na blog :)

Chjo

3. září 2011 v 20:38 Diař
Lidi mi se tak nechce do té školy v pondělí máme tak tupej rozvrh že nemám ani den kdy si můžu oddechnout a tím pádem nwm kdy mám chodit ke koním :(( to je na velký kulový!! Už ze začátku mě škola štve...ach jo a nebudu mtí moc čas na ranch takže ŠKOLY VŠECHNO VŽDYCKY SKAZÍ!!!! nesnáším ji... udělám střední a na výšku kašlu :D stejně na ní půjdu asi tak co se řeší :DD no nic já jdu jíst párek v rohlíku dobrou :D
Blog založen:9.8.2011
Webmiss:Adyý
Počet koní:1
E-mail:Hope-ranch@seznam.cz